HALİL DAYIOĞLU

Diş Hekimi Mesül Müdür-Estetik Protetik Uygulamalar

Diş Hekimi Halil Dayıoğlu 1973 yılında Denizli de dünyaya gelmiştir. İstanbul Galatasaray Lisesinde lise eğitimini başarı ile tamamladıktan sonra 1992 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde eğitimine başlamış ve 1998 yılında Fakülteyi derece ile bitirmiştir. Askerlik görevini 1999 yılında tamamlar iken ilk özel muayenehanesini açmıştır. 2000 yılında Özel Kadıköy Dayıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini, İstanbul Kadıköy’de kurmuş ve halen aynı kurumda Mesul Müdür Doktor görevini sürdürmektedir.

2004 yılında Sağlık turizmi çalışmaları kapsamında Hollanda ve Belçika sağlık kuruluşlarıyla ortaklıklar oluşturmuş, 2014 yılında tandartsreisturkije şirketini Hollanda’da kurmuştur.Sağlık turizm kuruluşu,  Utrech şehrinde faliyetine  devam etmektedir.

Yurt içi ve yurt dışında çok sayıda bilimsel kongre ,toplantıya katılan doktorumuz, Türk Diş Hekimleri Birliği,İstanbul Diş Hekimleri Odası, Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği, Galatasaray Spor Kulübü, Galatasaraylılar Derneği, Türkiye İhracatçılar Birliği üyesidir.İngilizce,Fransızca,Flemenkçe bilmektedir.

GÜLÇİN GÜRDAĞ

Diş Hekimi -Endodonti-Tedavi

1978 Bursa doğumludur.İlk,orta ve lise öğrenimini Bursa’da tamamladıktan sonra, 1994 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans eğitimine başlamış ve eğitimini 2000 yılında derece ile tamamlamıştır. 2001 Haziran itibariyle Özel Kadıköy Dayıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde diş hekimi olarak görev almaya başlamıştır ve bu görevine halen devam etmektedir. İyi derecede İngilizce bilmektedir.Çok sayıda bilimsel kongre ve toplantıya katılan doktorumuz İstanbul Diş Hekimleri Odası ve Türk Diş Hekimleri Birliği üyesidir. Evli ve iki çocuk annesidir.

TUTKU BURCU ÖMÜR

Protez Uzmanı Estetik Protetik Uygulamalar

1987 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2010 yılında Marmara Üniversitesi Dis Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. Aynı yıl Marmara Üniversitenin Protetik Dis Tedavisi Anabilim dalında doktora eğitimine başlamış, “Dental zirkonyanın düşük ısı bozunmasının silika kaplama ve tekrarlayan fırınlama yöntemleriyle engellenmesi, yöntemlerin dayanıklılık ve renge etkileri” isimli tezi ile doktora egitimini tamamlayarak 2016 yılında protetik diş tedavisi uzmanı unvanını almıştır. 2016-2019 yılları arasında özel bir üniversitede doktor öğretim görevlisi olarak calışmış ve özel bir klinikte protetik diş tedavisi uzmanı olarak görevini yürütmüştür.2019 yılından itibaren kliniğimizde mesleğini sürdürmektedir. Mesleki ilgi alanları Estetik Diş Hekimliği, İmplant üstü Protezler, Dijital Gülüş Tasarımı, Full Porselen Restorasyonlar, Zirkonyum Restorasyonlar ve Porselen Lamina restorasyonlardır. Ulusal ve uluslararası bilimsel dergilerde yayınlanmış çalışmaları bulunmaktadır. Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği ve Türk Prostodonti ve İmplantoloji Derneği üyesidir.

GÖKÇE TEZCAN

 Ortodonti

1991 yılı Çorlu/Tekirdağ doğumludur. İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2014 yılında ‘UYKU APNESİNDE AĞIZ İÇİ APAREYLERİN KULLANIMI’ konulu tezi ile mezun oldu. Aynı yıl Özel Çapa Ortodonti Kliniği’nde çalışmaya başladı. 3 yıllık ortodonti eğitimi ve yüzlerce vaka sonrası, 2017 yılında Özel Kadıköy Dayıoğlu Diş Polikliniği’nde çalışmaya başladı. Öğrenciliğinde ve mezuniyet sonrası çeşitli kongre ve kurslara katılmaya devam ederek mesleğiyle ilgili yenilikleri takip etmektedir. İstanbul Diş hekimleri Odası ve Türk Diş hekimleri Birliği üyesidir.

DAMLA COŞKUN

Ağız, diş, çene cerrahisi uzmanı ÇeneCerrahisi ve İmplantoloji

Dr. Diş hekimi Ceren Damla Coşkun 1983 senesinde Fatsa’da doğmuştur. Orta ve lise öğrenimini Sinop Anadolu Lisesinde tamamlayarak 2001 senesinde İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesine başlamış 2006 yılında mezun olmuştur. 2009 senesinde aynı üniversitenin Ağız, diş, çene cerrahisi anabilim dalında doktoraya başlamıştır. “Prostat kanserli sıçan modellerinde bifosfonat ve denosumab kullanımına bağlı oluşan osteonekrozda RANK/RANKL sinyal yolunun incelenmesi” başlıklı doktora tezini 2017 senesinde tamamlamıştır. 2011’den bu yana kendi özel muayenehanesinde çalışan doktorumuz, kliniğimizde Ağız, diş, çene cerrahisi uzmanı olarak görev yapmaktadır. Evli ve bir çocuk annesidir.

UĞUR KARABAĞ

Endodonti Uzmanı Kanal Tedavisi ve Tedavi

Diş Hekimi Uğur Karabağ 1993 yılında Beykoz’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Haydarpaşa Lisesinde lise eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra 2011 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans eğitimine başlamış ve eğitimini 2016 yılında tamamlamıştır. Üniversite eğitimi sırasında ayrıca Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği bölümünü 2014 yılında tamamlamıştır. 2016 yılında ise Eskişehir Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünü tamamlamıştır. Aynı yıl İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti anabilim dalında doktora eğitimine başlamış olan Uğur Karabağ halen aynı anabilim dalında akademik faaliyetlerini sürdürmektedir. “Farklı son yıkama protokollerinin epoksi reçine esaslı kanal patının kök dentinine bağlanma dayanımı üzerine etkisi” konulu tez çalışması ile beraber kök kanalı tedavisi, kök kanalı tedavisi tekrarı, periapikal lezyonlu dişlerin endodontik tedavisi ve MTA – biodentine uygulamaları gibi endodontik tedaviler üzerinde yoğunlaşmıştır. Doktorumuz aynı zamanda Türk Diş Hekimleri Birliği, Türk Endodonti Derneği ve Avrupa Endodonti Derneğinin de üyesidir.

PAKİZE SARIKAYA

Hasta İlişkileri Sorumlusu

1974 yılında Edirne’de doğmuştur. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünden mezun olmuştur. 2001 yılından itibaren sağlık sektöründe çalışmaktadır. 2014 yılından itibaren edindiğini tecrübesini  Özel Kadıköy Dayıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde değerlendirmektedir.Rusça bilen Pakize Sarıkaya Kliniğimizde Hasta Koordinatörü olarak çalışmaktadır. Evli, iki çocuk annesidir.

BİLGİ YILDIZ ÇELEBİ

1989 Almanya Berlin doğumludur. Almanya’da 2006 yılında 3 yıllık Zahnmedizinische fachangestellte olarak Zahnärztekammer Berlinden  basarı ile mezun olmuştur.Daha sonra zahnmedizinische fachangestellte olarak Almanya da çeşitli kliniklerde mesleğini icra etmiştir. Katildiği konferans  ve eğtimlerlerle kendini geliştiren asistanımız  2011 den beri  kliniğimizde Diş Hekimi Asistanı ve Dental Hijyenist olarak hizmet vermektedir.Almanca ve İngilizce bilmektedir.

GAMZE DÖNDER

1994 Elazığ doğumludur. 2016 yılında Üsküdar Üniversitesi Ağız ve Diş Sağlığı Meslek Yüksek Okulu’ndan Ağız ve Diş Sağlığı teknikeri ünvanı alarak mezun olmuştur. 2017 yılı şubat ayı itibari ile Özel Kadıköy Dayıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde Ağız ve Diş Sağlığı Teknikeri olarak görev almaya başlamış ve bu görevine halen devam etmektedir.

SELİN AKIN

1994 senesinde İstanbul’da doğmuştur. 2013 senesinde Giresun Üniversitesi Gıda Teknolojileri Mühendisliği bölümüne başlamış 2017 yılında başarı ile mezun olmuştur. 2017 senesinden itibaren Özel Kadıköy Dayıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde Diş Hekimi Asistanı ve Hasta Kabul Sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

EBRU AKAR

1998 İstanbul doğumludur. Mesleki Teknik ve Anadolu lisesi mezunudur. 2020  itibari ile Özel Kadıköy Dayıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliğinde Diş Hekimi Asistanı olarak görev almaya başlamıştır.

FATMA KAYA

1979 İstanbul doğumludur. 15.08.2016 itibariyle Özel Kadıköy Dayıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde Yardımcı Personel olarak görev yapmaktadır.

Avni Şimşek

Ulaştırma

1967 Kırşehir doğumludur.30 yılı aşkın süredir şöförlük mesleğini icra etmektedir.Özel Kadıköy Dayıoğlu Diş polikliniğine hastalarımızın ve yabancı misafirlerimizin ulaşmasına yardımcı olmaktadır.

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN