HALİL DAYIOĞLU

Diş Hekimi Mesül Müdür-Estetik Protetik Uygulamalar

Diş Hekimi Halil Dayıoğlu 1973 yılında Denizli de dünyaya gelmiştir. İstanbul Galatasaray Lisesinde lise eğitimini başarı ile tamamladıktan sonra 1992 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde eğitimine başlamış ve 1998 yılında Fakülteyi derece ile bitirmiştir. Askerlik görevini 1999 yılında tamamlar iken ilk özel muayenehanesini açmıştır. 2000 yılında Özel Kadıköy Dayıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini, İstanbul Kadıköy’de kurmuş ve halen aynı kurumda Mesul Müdür Doktor görevini sürdürmektedir.

2004 yılında Sağlık turizmi çalışmaları kapsamında Hollanda ve Belçika sağlık kuruluşlarıyla ortaklıklar oluşturmuş, 2014 yılında tandartsreisturkije şirketini Hollanda’da kurmuştur.Sağlık turizm kuruluşu,  Utrech şehrinde faliyetine  devam etmektedir.

Yurt içi ve yurt dışında çok sayıda bilimsel kongre ,toplantıya katılan doktorumuz, Türk Diş Hekimleri Birliği,İstanbul Diş Hekimleri Odası, Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği, Galatasaray Spor Kulübü, Galatasaraylılar Derneği, Türkiye İhracatçılar Birliği üyesidir.İngilizce,Fransızca,Flemenkçe bilmektedir.

GÜLÇİN GÜRDAĞ

Diş Hekimi -Endodonti-Tedavi

1978 Bursa doğumludur.İlk,orta ve lise öğrenimini Bursa’da tamamladıktan sonra, 1994 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans eğitimine başlamış ve eğitimini 2000 yılında derece ile tamamlamıştır. 2001 Haziran itibariyle Özel Kadıköy Dayıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde diş hekimi olarak görev almaya başlamıştır ve bu görevine halen devam etmektedir. İyi derecede İngilizce bilmektedir.Çok sayıda bilimsel kongre ve toplantıya katılan doktorumuz İstanbul Diş Hekimleri Odası ve Türk Diş Hekimleri Birliği üyesidir. Evli ve iki çocuk annesidir.

TUTKU BURCU ÖMÜR

Protez Uzmanı Estetik Protetik Uygulamalar

1987 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2010 yılında Marmara Üniversitesi Dis Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. Aynı yıl Marmara Üniversitenin Protetik Dis Tedavisi Anabilim dalında doktora eğitimine başlamış, “Dental zirkonyanın düşük ısı bozunmasının silika kaplama ve tekrarlayan fırınlama yöntemleriyle engellenmesi, yöntemlerin dayanıklılık ve renge etkileri” isimli tezi ile doktora egitimini tamamlayarak 2016 yılında protetik diş tedavisi uzmanı unvanını almıştır. 2016-2019 yılları arasında özel bir üniversitede doktor öğretim görevlisi olarak calışmış ve özel bir klinikte protetik diş tedavisi uzmanı olarak görevini yürütmüştür.2019 yılından itibaren kliniğimizde mesleğini sürdürmektedir. Mesleki ilgi alanları Estetik Diş Hekimliği, İmplant üstü Protezler, Dijital Gülüş Tasarımı, Full Porselen Restorasyonlar, Zirkonyum Restorasyonlar ve Porselen Lamina restorasyonlardır. Ulusal ve uluslararası bilimsel dergilerde yayınlanmış çalışmaları bulunmaktadır. Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği ve Türk Prostodonti ve İmplantoloji Derneği üyesidir.

GÖKÇE TEZCAN

 Ortodonti

1991 yılı Çorlu/Tekirdağ doğumludur. İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 2014 yılında ‘UYKU APNESİNDE AĞIZ İÇİ APAREYLERİN KULLANIMI’ konulu tezi ile mezun oldu. Aynı yıl Özel Çapa Ortodonti Kliniği’nde çalışmaya başladı. 3 yıllık ortodonti eğitimi ve yüzlerce vaka sonrası, 2017 yılında Özel Kadıköy Dayıoğlu Diş Polikliniği’nde çalışmaya başladı. Öğrenciliğinde ve mezuniyet sonrası çeşitli kongre ve kurslara katılmaya devam ederek mesleğiyle ilgili yenilikleri takip etmektedir. İstanbul Diş hekimleri Odası ve Türk Diş hekimleri Birliği üyesidir.

UĞUR KARABAĞ

Endodonti Uzmanı Kanal Tedavisi ve Tedavi

Diş Hekimi Uğur Karabağ 1993 yılında Beykoz’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Haydarpaşa Lisesinde lise eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra 2011 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans eğitimine başlamış ve eğitimini 2016 yılında tamamlamıştır. Üniversite eğitimi sırasında ayrıca Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği bölümünü 2014 yılında tamamlamıştır. 2016 yılında ise Eskişehir Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünü tamamlamıştır. Aynı yıl İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Endodonti anabilim dalında doktora eğitimine başlamış olan Uğur Karabağ halen aynı anabilim dalında akademik faaliyetlerini sürdürmektedir. “Farklı son yıkama protokollerinin epoksi reçine esaslı kanal patının kök dentinine bağlanma dayanımı üzerine etkisi” konulu tez çalışması ile beraber kök kanalı tedavisi, kök kanalı tedavisi tekrarı, periapikal lezyonlu dişlerin endodontik tedavisi ve MTA – biodentine uygulamaları gibi endodontik tedaviler üzerinde yoğunlaşmıştır. Doktorumuz aynı zamanda Türk Diş Hekimleri Birliği, Türk Endodonti Derneği ve Avrupa Endodonti Derneğinin de üyesidir.

ERSİN ARICAN

Protez Uzmanı Estetik Uygulamalar

1991 senesinde Adana’da doğmuştur. İlköğretim ve lise öğrenimini Adana’da tamamlamış olup, 2011 senesinde İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesine başlamış,2016 yılında üniversiteden mezun olmuştur. 2017 senesinde İstanbul Üniversitesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı Çene-Yüz Protezleri bölümünde doktora eğitimine başlamıştır. “İmplant abutment bağlantı tipinin custom abutmentların başarısına etkisi” başlıklı doktora tezini 2021 senesinde tamamlamıştır. Çene eklem rahatsızlıkları,gülüş tasarımı,Hollywood Smile,implant üstü sabit protezler ilgi alanlarıdır. 2016’dan bu yana çeşit kliniklerde mesleğini ilk günkü heyecanı ve titizliğiyle icra eden doktorumuz, kliniğimizde Protetik diş tedavisi uzmanı olarak görev yapmaktadır.

UMUTCAN DERMİRAL

Ağız, diş, çene cerrahisi uzmanı Çene Cerrahisi ve İmplantoloji

1993 senesinde Kocaeli’de doğmuştur. Lise öğrenimine Kocaeli Fen Lisesinde tamamlayarak, 2007 senesinde İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde öğrenimine başlamış, 2011 yılında mezun olmuştur. 2011 senesinde İstanbul Üniversitesi Ağız Diş Çene Cerrahisi Anabilim dalında doktora eğitimine başlamıştır. Oral kanser hücre soyunda 5-fluorourasil ve sisplatin kemoterapötik ajanlarının doksisiklın antibiyotiği ile etkileşiminin araştırılması başlıklı doktora tezini 2021 senesinde tamamlamıştır 2016 dan bu yana çeşitli kliniklerde çalışan doktorumuz, Dayıoğlu Diş Kliniğinde, Ağız Diş Çene Cerrahisi Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

IŞIL MİRAY KILIÇ

İstanbul’da doğdu. Eca Elginkan Anadolu Lisesini bitirdikten sonra, Yakın Doğu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu.
Öğrenim süresi içerisinde yurt içi ve yurt dışı eğitim kampları ve sosyal sorumluluk projelerine katıldı. Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olduktan sonra İstanbul’da çeşitli özel kliniklerde staff hekim olarak çalıştı.
Hekimlik sürecinde 10 ayrı konuda mesleki kurs ve seminere katılarak sertifika aldı.

PAKİZE SARIKAYA

Hasta İlişkileri Sorumlusu

1974 yılında Edirne’de doğmuştur. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler bölümünden mezun olmuştur. 2001 yılından itibaren sağlık sektöründe çalışmaktadır. 2014 yılından itibaren edindiğini tecrübesini  Özel Kadıköy Dayıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde değerlendirmektedir.Rusça bilen Pakize Sarıkaya Kliniğimizde Hasta Koordinatörü olarak çalışmaktadır. Evli, iki çocuk annesidir.

BİLGİ YILDIZ ÇELEBİ

1989 Almanya Berlin doğumludur. Almanya’da 2006 yılında 3 yıllık Zahnmedizinische fachangestellte olarak Zahnärztekammer Berlinden  basarı ile mezun olmuştur.Daha sonra zahnmedizinische fachangestellte olarak Almanya da çeşitli kliniklerde mesleğini icra etmiştir. Katildiği konferans  ve eğtimlerlerle kendini geliştiren asistanımız  2011 den beri  kliniğimizde Diş Hekimi Asistanı ve Dental Hijyenist olarak hizmet vermektedir.Almanca ve İngilizce bilmektedir.

MERYEM TÜRKER

Uluslararası hasta koordinatörü

Meryem Türker 1979 yılında Hollanda’da doğmuştur. Annesi Hollandalı, babası Türk. Ana dili Felemenkçe olup, İngilizce, Almanca, Fransızca ve Türkçe bilmektedir. 2000 yılında Hollanda Breda’da bulunan NHTV den mezun oldu. Bodrum’da başarılı bir staj döneminin ardından Mısır, İspanya ve Türkiye’de Oad Reizen, TUI Holland ve Corendon tur operatörleri için yıllarca otel rehberliği yaptı. Daha sonra turizm sektörünün değişik dallarında misafir ilişkileri ve satış danışmanı olarak çalıştı. 2012 yılında noterliklerde ve mahkemelerde yeminli tercüman ve bilirkişi tercüman olarak başladığı görevi Temmuz 2021’e kadar sürdürmüştür. Ağustos 2021’den bu yana Kadıköy’de Özel Dayıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Kliniğinde sorumlu uluslararası hasta koordinatörü olarak çalışmaktadır.

TANYA HOEK

Tanya Hoek 1970 yılında Almelo Hollanda’da doğdu.
2015 yılında Turizm okudu ve İstanbul’a göç etti.
Hollanda’da GWK Travelex’te hostes ve resepsiyonist olarak çalıştı.
Felemenkçe, İngilizce ve Almanca bilmektedir ve Mart 2022’den beri klinikte hasta koordinatörü olarak çalışmaktadır.

JANNES DE KOE

2000 yılından itibaren SAGLİK TURİZM mezunu ve Medical Travel de görevlidir.
2017 den beri Hollanda daki Ofisimizde Hasta Sorumlusu ve Hasta Koordinatörü olarak çalışmaktadır.

ÖZGE ÖZTÜRK ŞİMŞEK

1990 Yılında istanbul Bakırköy’de doğmuştur. 2007 yılında açık öğretim lisesinden mezun olmuştur. 2008 yılında Diş Hekimi Asistanlığına başlamış ve İstanbul’da çeşitli Ağız ve Diş Sağlığı merkezleri ve kliniklerde mesleğini icra etmiştir. Mesleğiyle alakalı çeşitli seminerlere ve eğitimlere katılmıştır .Özge Öztürk Şimşek 2022 senesiyle Dayıoğlu Diş Kliniğinde Diş Hekimi Asistanı olarak görev yapmaktadır.

EBRU AYDIN

14.10.1998 İstanbul doğumludur. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden mezun olmuştur. Uzun yıllar sağlık sektöründe çalışan Ebru Aydın 2020 yılından itibaren Dayıoğlu Diş Polikliniğinde Diş Hekimi Asistanı olarak görev yapmaktadır.

NURCAN BİRİNCİ

1989 Trabzon Tonya’da doğmuştur. 2010 yılında Sinop Üniversitesi Tekstil Teknolojisi bölümünde mezun olmuştur. 8 yıl Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniklerinde diş hekimi asistanı olarak görev yapan Nurcan Birinci Dayıoğlu Diş Polikliniğinde Diş Hekimi asistanı olarak çalışmaktadır.

ZEYNEP AKKAYA

1996 yılında İstanbul Kadiköy’de doğmuştur. 2017 yılında Mimar Sinan Güzel Sanatlar lisesini bitiren Zeynep Akkaya 2022 yılında ise İstanbul Bilgi Üniversitesi Ameliyathane Hemşireliği bölümü mezun olmuştur. 9 senedir sağlık sektöründe çalışmaktadır. Dayıoğlu Diş Polikliniğinde Diş Hekimi asistanı olarak çalışmaktadır.

EVRİM BERK AĞYÜZLÜ

28.08.1997 yılında İstanbul Zeytinburnu doğumlu olup 2014 yılında İstanbul Ticaret Meslek Lisesinden mezun olmuştur. 2015 yılı itibariyle Cerrahi Diş Hekimi Asistanı olarak görev yapmaya başladı. Cerrahi dışında diğer dental branşlarda da çalışmakta olup 2021 yılı itibariyle Dayıoğlu Diş Polikliniğinde Diş Hekimi Asistanı olarak görev yapmaktadir.

FATMA KAYA

1979 İstanbul doğumludur. 15.08.2016 itibariyle Özel Kadıköy Dayıoğlu Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde Yardımcı Personel olarak görev yapmaktadır.

Avni Şimşek

Ulaştırma

1967 Kırşehir doğumludur.30 yılı aşkın süredir şöförlük mesleğini icra etmektedir.Özel Kadıköy Dayıoğlu Diş polikliniğine hastalarımızın ve yabancı misafirlerimizin ulaşmasına yardımcı olmaktadır.

Call Now ButtonHEMEN ARAYIN